RU

Новий свідок у справі Тимошенко заявляє, що не може свідчити

15.08.2011, 11:44

Заступник директора Інституту держави і права ім. Корецького Володимир Нагребельний в Печерському суді Києва заявив, що не може бути свідком у справі Юлії Тимошенко.

"Згідно зі статтею 68 КПК, я не можу бути свідком, оскільки мені не відомі жодні факти і жодні обставини по цій кримінальній справі. Тому я повинен бути залучений як фахівець, експерт", - зазначив Нагребельний, коли Кірєєв запропонував йому дати вільні пояснення, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Зі слів Нагребельного, до інституту надійшло подання Генпрокуратури, за підписом Тетяни Корнякової, з проханням дати правову оцінку газовим контрактам і юридичну оцінку директивам. Таку експертизу проводив Нагребельний.

З його слів, інститутом було проведено аналіз, було надано висновок і направлено в ГПУ. Він наголосив, що пізніше ГПУ ще раз зверталася з аналогічним проханням. "Вже за підписом Кудрявцева, у другому поданні ГПУ просила знов уточнити деякі положення, дати юридичну оцінку контрактам", - розказав він.

Нагребельний наголосив, що ці документи є в матеріалах справи. "Я можу тільки дати пояснення відносно своєї оцінки, чому я зробив такі висновки. А що стосується обставин справи, вони мені абсолютно не відомі", - сказав він.

Водночас, Кірєєв указав, що Нагребельний буде допитаний як свідок, і запропонував прокурорам поставити питання.

Нагадаємо, раніше захист Тимошенко просив долучити до справи експертизу Інституту держави і права ім. Корецького. На думку екс-прем'єра, висновки інституту підтверджують, що газові угоди були підписані без порушень закону.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини