RU

Новий глава СЗР України. Звідки у нього медаль ФСБ

11.06.2019, 18:14
Новий глава СЗР України. Звідки у нього медаль ФСБ - Фото
Владислав Бухарєв (фото - facebook.com/buharev.page)

Призначений сьогодні головою Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв нагороджений медаллю ФСБ "За бойову співдружність". Про це він сам повідомляв у своєму  Facebook в 2014 році.

Бухарєв опублікував свою агітаційну листівку, де вказана інформація про нагороду.

"Я кілька разів бачив в інтернеті як люди дорікали мене в тому, що в моїх листівках написано про російську нагороду, тому я вважаю за потрібне розповісти вам звідки вона у мене", - написав Бухарєв.

За словами чиновника, його нагородили 10 років тому за участь в міжнародній операції із запобігання переправлення великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи.

У цій операції, за словами Бухарєва, були задіяні представники спецслужб різних країн, в тому числі США, Росії, Європи, Нікарагуа.

"Також, люди дивуються, чому я вказав цей факт у своїх листівках. Я не хвалюся цією нагородою, але вважаю неправильним приховувати такі факти від людей. У мене є принципи, один з головних - чесність", - написав Бухарєв.

1 березня 2014 р на той момент в.о. президента Олександр Турчинов призначив Бухарєва першим заступником глави СБУ - начальником головного управління по боротьбі з корупцією.

Сьогодні президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Бухарєва главою Служби зовнішньої розвідки.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини