RU

Новинський після зустрічі з Януковичем вступив у фракцію ПР

05.09.2013, 13:06
Новинський після зустрічі з Януковичем вступив у фракцію ПР - Фото
Вадим Новинський (фото - vz.ua)
Мільярдер Вадим Новинський, обраний народним депутатом влітку цього року, увійшов у фракцію Партії регіонів відповідно до особистої заяви. Про це повідомив спікер Володимир Рибак.

Вчора Новинський прийняв присягу народного депутата у Верховній Раді.

На цьому тижні в пресі з'явилася інформація про те, що Новинський може вступити у фракцію Партії регіонів. Лідер фракції Олександр Єфремов, коментуючи таку можливість, заявив, що рішення Новинським ще не прийнято - він узяв паузу в два дні на роздуми. "Я розмовляв з Вадимом, поставив йому запитання, як він визначився. Він каже: я тільки зайшов до парламенту, дай я хоч би два дні освоюсь і остаточно прийму рішення" , - сказав Єфремов.

Проте вже вчора ввечері стало відомо , що Новинський присутній на зустрічі президента Януковича з фракцією ПР.

Новинського, мільярдера і недавнього громадянина Росії, 7 липня вибрали в народні депутати виборці одномандатного округу N224 в Севастополі. Явка склала 24%. Балотувався як самовисуванець, але неофіційно вважався представником провладної Партії регіонів. Довибори до Ради по округу N224 відбулися у зв'язку з тим, що обраний там же осінь 2012 року регіонал Павло Лебедєв перейшов з Ради на посаду міністра оборони.

Росіянин Новинський отримав громадянство України щодо персонального указу президента Віктора Януковича в травні минулого року - "за видатні заслуги перед Україною" . Він власник Смарт-холдинга, власник великих активів у металургії, фінансовій сфері, АПК, суднобудуванні, виробництві будматеріалів і т.д. Один з ключових партнерів донецького мільярдера Ріната Ахметова. Почесний президент футбольного клубу "Севастополь". Після прийняття присяги Новинський стане найбагатшим депутатом Верховної Ради нинішнього скликання. Його стан оцінюється в суму від $1,9 до 3,2 млрд., кілька років поспіль входить до десятки найбагатших людей України.

Досьє на Вадима Новинського

Інфографіка: Новий олігарх в Раді. Досьє на Вадима Новинського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини