Новинський не вступив у фракцію ПР - взяв два дні на роздуми

03.09.2013, 12:31
Новинський не вступив у фракцію ПР - взяв два дні на роздуми - Фото
Вадим Новинський (фото - vz.ua)

Вчора в пресі з'явилася інформація, що олігарх вже написав заяву про приєднання до регіоналів, але поки вона не підтвердилася

Народному депутату Вадиму Новинському потрібно ще пару днів, щоб освоїтися і визначитися, чи увійде він у фракцію Партії регіонів. Про це повідомив лідер фракції ПР Олександр Ефремов, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов підкреслив: "Я розмовляв з Вадимом, поставив йому запитання, як він визначився. Він каже: я тільки зайшов до парламенту, дай я хоч би два дні освоюсь і остаточно прийму рішення" .

Єфремов сподівається , що рішення Новинський прийме в найближчі два дні. Регіоналів влаштовують обидві ситуації - і входження Новинського у фракцію, і збереження за ним статусу самостійного депутата. "Тому що багато в чому питання, які пов'язані з проблемами в місті Севастополі, поділяються нашою фракцією повністю , і співпрацювати ми будемо в будь-якому випадку" , - пояснив він.

За словами Єфремова , вчора його проінформували про те, що Новинський написав заяву про входження у фракцію. "Коли я сьогодні почав вранці розбиратися з приводу цієї заяви - ще не написано" , - підсумував він.

Сьогодні Новинський прийняв присягу народного депутата у Верховній Раді. Центрвиборчком визнав Новинського обраним народним депутатом рішенням від 23 липня 2013 року. Він переміг на проміжних виборах у Севастополі .

Досьє на Вадима Новинського

Інфографіка: Новий олігарх в Раді. Досьє на Вадима Новинського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь