RU

Новина дня: здоров'я Тимошенко в СІЗО - політична проблема

21.11.2011, 18:01
Новина дня: здоров'я Тимошенко в СІЗО - політична проблема - Фото
Фото: byut.com.ua
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко перебуває у вкрай важкому стані. Про це сьогодні заявила Уповноважений парламенту з прав людини Ніна Карпачова. Напередодні ввечері омбудсмен без попередження приїхала в СІЗО та відвідала екс-прем'єра.

Як передає 5 канал, Карпачова зазначила, що "стан Тимошенко вкрай важкий, вона не могла підвестися з ліжка, коли спілкувалася зі мною".

"Їй потрібно обстеження і лікування за межами СІЗО. Крім того, я вважаю абсолютно неможливим проведення слідчих дій у камері СІЗО, це єдиний випадок за час незалежності України", - заявила омбудсмен.

Раніше керівник групи захисту екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що медики досі не встановили, чим хворіє Тимошенко в СІЗО.

"На сьогоднішній день хворобу Юлії Тимошенко не діагностовано, тобто медики не знають, що відбувається з Тимошенко. Тому що для того, щоб діагностувати проблеми з хребтом, необхідно провести всю діагностику із застосуванням медичного обладнання. А це неможливо в умовах СІЗО", - сказав Власенко, слова якого наводить прес-служба БЮТ.

За словами адвоката, захист подав до Апеляційного суду Києва кілька клопотань про дозвіл, щоб Тимошенко "вивезли в будь-яку медичну установу на вибір суду для того, щоб провести професійну та якісну діагностику". "Поки нам у цьому відмовляють без всяких пояснень, без всяких причин", - сказав Власенко.

Він також повідомив, що десятий день Тимошенко не встає з ліжка, а єдина медична допомога, яка їй надається - це уколи знеболюючого двічі на день.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини