RU

Новина дня: Забзалюк передав ГПУ матеріали касетного скандалу

10.02.2012, 17:40
Новина дня: Забзалюк передав ГПУ матеріали касетного скандалу - Фото
Роман Забзалюк (фото - byut.com.ua)
Заступник голови фракції БЮТ Роман Забзалюк звернувся в Генпрокуратуру з приводу перекуповування депутатів фракцією "Реформи заради майбутнього". Про це повідомляє Українська правда. У ГПУ ЛІГАБізнесІнформ зазначили, що якщо це дійсно так, то відповідь бютівець отримає у встановлені законом терміни.

У заяві йдеться, що глава парламентської фракції Реформи заради майбутнього, народний депутат Ігор Рибаков заплатив близько $ 500 тис. Забзалюку, щоб той покинув лави фракції БЮТ. Крім того, Рибаков, за словами Забзалюка, пропонував додатково оплачувати роботу по дискредитації керівництва опозиційних партій.

"Зокрема, здійснюються щомісячні виплати у розмірі $ 20-25 тис., а також близько $ 500 тис. за кінцевий результат проведеної роботи", - зазначив Забзалюк

"Зазначене мною вище підтверджується аудіозаписом, зробленим особисто мною під час розмови з головою депутатської фракції Реформи заради майбутнього Рибаковим Ігорем Олександровичем", - пише Забзалюк.

Він просить Генпрокуратуру "перевірити дотримання чинного законодавства народними депутатами при виплаті зазначених сум, а також встановити законність джерел отримання ними таких коштів".

Нагадаємо, раніше народний депутат Забзалюк дав прес-конференцію, на якій повідомив, що за перехід з фракції БЮТ в групу Реформи заради майбутнього він отримав $ 450 тис.

Крім того, Забзалюк продемонстрував аудіозаписи розмови з людиною, яку він називає народним депутатом Ігорем Рибаковим, який очолює групу Реформи заради майбутнього в парламенті. На плівках, зокрема, ця людина згадує президента, його адміністрацію та Партію регіонів.

У Генпрокуратурі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ зазначили, що не володіють інформацією. "Якщо він дійсно передав документи, то йому дадуть відповідь на його звернення у строки, встановлені законом", - сказали в прес-службі.

Прослухати декілька фрагментів аудіозаписів можна тут>>>
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини