RU

Новина дня: Тимошенко стиснули в термінах по справі ЄЕСУ

09.02.2012, 17:45
Новина дня: Тимошенко стиснули в термінах по справі ЄЕСУ - Фото
051562df669acd941d3bac62927e0e41.jpg
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко та її захист повинні ознайомитися з матеріалами справи щодо корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) до 28 березня цього року. Відповідне рішення за поданням слідчого управління СБУ в Харківській області прийняв сьогодні Київський районний суд Харкова. Визначення може бути оскаржене протягом трьох днів в Апеляційному суді.

В СБУ кажуть, що Тимошенко затягувала справу

Начальник слідчого відділу УСБУ в Харківській області Микола Грабік заявив сьогодні, що з 23 січня по 7 лютого Тимошенко не знайомилася з жодним листом матеріалів кримінальної справи. "Вона відмовилася від ознайомлення з матеріалами справи, посилаючись на стан здоров'я", - повідомив він.

У той же час, за його словами, результати огляду, який проводили лікарі Качанівській колонії, свідчать про протилежне: стан здоров'я Тимошенко дозволяє проводити з нею слідчі дії, в тому числі і ознайомлення з матеріалами справи.

Він також повідомив, що з 23 січня захисник екс-прем'єра Сергій Власенко ознайомився лише з одним томом справи, який містить 190 аркушів. Другий захисник у справі, Андрій Кожем'якін, приїжджав лише один раз і від ознайомлення з матеріалами справи відмовився, стверджує Грабік.

Тепер Тимошенко та її захист, за рішенням суду, зобов'язані ознайомиться з матеріалами справи до 28 березня.

Захист стверджує, що це неможливо

Захисник екс-прем'єра Власенко стверджує, що дізнався про те, що в суді проходить засідання у другій справі його підзахисної після 11:00 - вже після початку засідання. Він зазначає, що рішення суду - нісенітниця. "У справі 71 том, кожен з яких налічує до 300 аркушів і часу для ознайомлення фізично не вистачить", - говорить Власенко.

Крім того, за словами захисника, керівництво Качанівській колонії, де міститься Тимошенко, повідомило йому, що розглядається питання про обмеження часу зустрічі його з підзахисної: замість 8 годин в робочий день, він зможе зустрічатися з нею тільки 5 годин. Це пов'язано з тим, що сьогодні завершується 2-місячний термін арешту у другій справі.

"Якщо скорочення часу відбудеться, то дата 28 березня стає взагалі нереальною для вивчення матеріалів справи", - стверджує Власенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини