RU

Новина дня: криза не зупинила законодавчий конвеєр

05.07.2012, 17:55
Новина дня: криза не зупинила законодавчий конвеєр - Фото
Головний "диригент" регіоналів, Михайло Чечетов, командує депутатами в залі
Сьогодні з ранку депутати встигли прийняти понад 25 законів та постанов. Серед найбільш значущих - постанова про направлення до Конституційного суду України законопроекту про гарантії недоторканності для нарпепів ("за" 236 карток депутатів), календарний план наступної парламентської сесії, зміни в Податковий і Земельний кодекси, закон про адвокатуру.

Під вечір народні депутати всупереч регламенту продовжили робочий день на вечірньому пленарному засіданні. Попрацювати після 18:00 запропонував головуючий на засіданні перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Мартинюк пояснив це необхідністю прийняти ряд законопроектів. "За" проголосувало 254 картки народних депутатів, при цьому в залі знаходилося трохи більше 50 чоловік.

Також депутати вирішили не проводити завтра годину запитань до уряду. Таке рішення підтримало 262 картки народних депутатів.

Нагадаємо, відповідно до регламенту, прийняти рішення про те, щоб продовжити роботу до завершення розгляду порядку денного, депутати можуть тільки на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради.

Фоторепортаж: Парламентський конвеєр: закони штампує сотня депутатів
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини