RU

Новина дня: Кличко йде у президенти і має всі шанси перемогти

24.10.2013, 17:39
Новина дня: Кличко йде у президенти і має всі шанси перемогти - Фото
Віталій Кличко
Лідер партії УДАР Віталій Кличко поставив крапку в питанні своєї участі в президентській кампанії-2015. Народний депутат, боксерський суперважкоатлет і найрейтинговіший лідер української опозиції має намір зайняти крісло на Банковій, яке поки що належить Віктору Януковичу. За даними кількох соціологічних опитувань, Кличку під силу перемогти чинного президента "нокаутом": рейтинг лідера партії УДАР майже вдвічі вищий за рейтинг лідера Партії регіонів.

Сказав офіційно

Свою заяву Кличко зробив з трибуни Верховної Ради на тлі спроби парламентської більшості законодавчо заборонити йому брати участь у виборах: сьогодні вранці Партія регіонів і КПУ проголосували поправку до Податкового кодексу  яка фактично забороняє Кличку брати участь у виборах у зв'язку з наявністю права на проживання в Німеччині. "Враховуючи всі провокації і брудні маніпуляції із законом, хочу заявити, що мене цим не залякати і не зупинити. Щоб покласти край усіляким домислам і спробам розправитися зі мною як з можливим кандидатом, я заявляю однозначно: я йду в президенти", - заявив Кличко.

Лідер УДАРу наголосив  що президент Янукович за допомогою парламенту намагається заборонити своїх політичних конкурентів. "Вони тихенько сховали поправку, яка має абсолютно політичний сенс і спрямована особисто проти мене  до Податкового кодексу. Я чесно сказав, що маю право на проживання в Німеччині. Але це не є порушенням українського законодавства і мого українського громадянства. Я - громадянин Україна з моменту проголошення незалежності нашої держави і завжди ним буду. А зараз, намагаючись не допустити мене до участі в президентських виборах  через статтю в податковому кодексі мене фактично намагаються позбавити громадянства України  Це ж нонсенс і цинічне шахрайство", - заявив він.

Рейтинги

За даними опитування соціологічної групи Рейтинг, у першому турі президентських виборів Януковича готові підтримати 24%, Кличка - 20%. При цьому в другому турі Кличка готові підтримати 37 % (найвищий показник серед всіх опозиціонерів), Януковича - лише 22 %.

За даними опитування КМІС, у другому турі президентських виборів Кличко переможе нинішнього президента з гігантським розривом - 42,7 % проти 24,8 % (найвищий показник серед всіх опозиціонерів).

За даними опитування Центру Разумкова  у першому турі президентських виборів Януковича готові підтримати 18,8 % , Кличка - 16,6 %. При цьому в другому турі Кличка готові підтримати 37,7 % (найвищий показник серед всіх опозиціонерів), Януковича - лише 24,8 %.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини