RU

Новина дня: справа Луценка розвалюється на очах

07.10.2011, 17:54
Новина дня: справа Луценка розвалюється на очах - Фото
b1aa71cc0f3d83d9f8c0964023449c60.jpg

Новина дня: справа Луценка розвалюється на очах

Сьогодні під час засідання Печерського суду Києва у справі проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка один з ключових свідків обвинувачення, колишній помічник екс-міністра Сергій Мельник повністю розвіяв всі надії прокуратури, давши свідчення на користь Луценка. Він не підтвердив своїх свідчень в ході досудового слідства і, фактично, звинуватив прокуратуру в тиску на нього.

Мельник зазначив, що коли він свідчив на досудовому слідстві, то був дуже хворий, тому не повністю пам'ятає, про що йшла мова в ході допитів. Свідок попросив суд зачитати його свідчення, суддя Сергій Вовк дав протоколи допитів Мельника на ознайомлення.

Після того, як Мельник ознайомився з протоколом, він сказав, що там багато свідчень перекручено. "У тому стані, в якому я був, я не міг його вичитувати. Я за два тижні переніс серйозну операцію. Допитувати хвору людину з 09:00 ранку до 21:00 - це було знущанням. Я думав тоді тільки про одне - як пошвидше вийти звідти і прийняти ліки", - сказав він.

Він повідомив, що не отримував від Луценка вказівок щодо прийому на роботу Леоніда Приступлюка. "Відносно роботи Приступлюка - я знав, що він працює в апараті міністра, в ДРПД, але ніяких вказівок прямих від екс-міністра з цього приводу я не отримував", - сказав Мельник.

Загалом, прочитавши свідчення, Мельник зазначив: "Я інакше не можу назвати, як криве дзеркало, мої свідчення, що я розмовляв з Юрієм Віталійовичем по гучному зв'язку. Це абсурд абсолютний. Вести розмови з міністром, щоб чула вся вулиця Богомольця? У нас гучний зв'язок виведений на вулицю, ваша честь. Я вибачаюся за помилки, які допустив слідчий. Не говорив я цього. І не було цього насправді ".

Крім того, зі слів Мельника, він не давав жодних вказівок начальнику департаменту по роботі з персоналом Курку щодо прийому на роботу Приступлюка.

Тиск прокуратури

Не менш резонансною стала заява Мельника про те, що йому дзвонили з прокуратури, вимагаючи підтвердити в суді свої попередні свідчення.

Мельник повідомив, що за два дні до судового засідання йому надійшло два телефонних дзвінки. "Мені сказали, що я повинен говорити те саме, що й на досудовому слідстві, я сказав, що не пам'ятаю, про що говорив слідчим і поклав трубку", - сказав він.

Зі слів Мельника, йому не відомо, хто дзвонив, але по номеру телефону він визначив, що це слідче управління прокуратури, яке знаходиться на Подолі.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини