RU

Новина дня: Могильов визнав тиск на МВС з "особистих питань"

27.09.2011, 18:00
Новина дня: Могильов визнав тиск на МВС з
962ec205ebebbd61d11e42c776945bb1.jpg

Новина дня: Могильов визнав тиск на МВС з "особистих питань"
Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов просить народних депутатів від Партії регіонів не дзвонити йому з тим, щоб "відмазати" того чи іншого чиновника або мажора. Міністр дав зрозуміти, що окремі представники партії влади через співробітників міліції намагаються вирішити свої питання. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Відповідаючи на питання, чи телефонували йому однопартійці з приводу розслідування кримінальних справ, порушених стосовно мажорів, Могильов повідомив, що йому не телефонували, але окремим співробітникам міліції дзвонили, цитує міністра кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Тому я звертаюся до всіх товаришів з цих питань: якщо хтось вчинив протиправні дії, дзвонити не треба, це марно. Зі шкурницьких питань Могильову не дзвонити", - сказав він.

Міністр розповів, що сина народного депутата Володимира Ландіка Романа неодноразово намагалися звільнити від відповідальності і перешкодити його затриманню.

Голова МВС нагадав, що вчора луганський суд ухвалив рішення про затримання Ландіка-молодшого строком на два місяці. Кримінальну справу порушено за статтею 296 Кримінального кодексу України - "хуліганство".

"Я вважаю, що він понесе заслужене покарання за скоєні протиправні дії стосовно тієї дівчини, які ви бачили на екранах телевізорів. Обвинувачення йому вже висунуто, він від дачі пояснень відмовився, заявив про те, що він невинуватий", - сказав міністр.

Могильов уточнив, що суд ухвалив рішення про затримання Ландіка, оскільки була інформація про те, що він намагається сховатися від слідства. "Навколо цієї справи було дуже багато спроб відвести його від відповідальності", - зазначив голова МВС.

З його слів, зокрема, були спроби вжити заходів до того, щоб Ландік-молодший не був затриманий.

"Мали намір навіть терміново доставити його літаком з Російської Федерації. Проте, він звичайним етапом був направлений з Російської Федерації до Харкова, з Харкова до Луганська. Незважаючи на всі ходіння навколо цієї справи, вчора луганський суд ухвалив рішення про його арешт і затримання на два місяці", - додав він.

Анатолій Могильов: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини