RU

Нових міністрів депутати будуть обирати бюлетенями

16.02.2009, 15:07

Голова Верховної Ради Володимир Литвин нагадує, що із завтрашнього дня всі кадрові питання у стінах парламенту повинні будуть голосуватися бюлетенями. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Литвин наголосив: "Ви знаєте, що із завтрашнього дня Регламент набуде сили Закону. Хоча, маю вам сказати, що в деяких депутатів є така думка: Закон ми прийняли, але будемо, як і раніше, діяти, виходячи з політичної доцільності. Треба - ми проголосували і змінили ту чи іншу регламентну норму. Я так не вважаю. Треба забезпечити неухильне дотримання Регламенту і, до речі, якщо вийти з регламентних вимог, то голосування кадрові повинні здійснюватися бюлетенями. Ви розумієте, про що я говорю".

Нагадаємо, завтра за підписом Голови Верховної Ради буде опубліковано Закон "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України" N374-6. Після цього Закон набуде чинності, і Рада повинна буде враховувати його у своїй роботі, - вважає В.Литвин. Зокрема, за його словами, при бажанні "наскоком вирішити" якісь питання, у тому числі й кадрові, парламент не повинен вступати у суперечність з цим Законом.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини