RU

Нове засідання РНБО. Повний список санкцій і рішень

18.06.2021, 21:10
Нове засідання РНБО. Повний список санкцій і рішень - Фото
Володимир Зеленський (Фото: пресслужба президента)

Президент Володимир Зеленський розповів про рішення, які сьогодні прийняв на засіданні Рада національної безпеки й оборони. Він написав про це в Telegram.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

1. Ухвалено Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України. Стратегія визначає основні напрями і завдання державної військово-промислової політики. Зокрема, передбачає вдосконалення системи стандартизації, уніфікації й управління якістю продукції відповідно до стандартів НАТО, повідомив Зеленський.

2. Розглянуто питання військово-технічного співпраці України з іншими державами.

3. Продовжено санкції проти низки осіб, які були введені рішенням РНБО від 21 червня 2018 року і введені в дію указом президента № 176.

4. Ухвалено рішення про введення санкцій ще проти 12 осіб, які перебувають у статусі "суб'єкта підвищеного злочинного впливу".

5. За пропозицією СБУ прийнято рішення про застосування санкцій проти українського мільярдера Дмитра Фірташа, бізнесмена  Павла Фукса, гендиректора російської держкорпорації Ростєх Сергія Чемезова і заступника голови ради директорів російської корпорації ВСМВО-Авісма Михайла Шелкова.

6. Ухвалено рішення про анулювання низки ліцензій на видобуток титану та інших ресурсів. Ліцензії, зокрема на видобуток природного газу, повернуті державі, повідомив президент.

"Наводимо порядок! Хороших вихідних!" – підсумував він.

Нове засідання РНБО. Повний список санкцій і рішень

Скриншот 

Окрім того, апарат РНБО доручив додатково перевірити трьох осіб, які раніше потрапили до списку санкцій "злодіїв у законі" і кримінальних авторитетів.

Також РНБО ввела санкції проти осіб, причетних до розробки і поширення вірусу Petya.

  • 21 травня Зеленський ввів у дію попередній пакет санкцій РНБО проти "злодіїв у законі" і кримінальних авторитетів.
  • 9 червня Кабмін схвалив санкції проти шести фізичних і десяти юридичних осіб за поширення російської пропаганди і передав їх на розгляд РНБО.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини