RU

Нова справа Луценка може стосуватися послуг мобільного зв'язку

10.11.2011, 12:27
Нова справа Луценка може стосуватися послуг мобільного зв'язку - Фото
0e3bb5fb5fd5aa9bfdb40cf840646bb8.jpg
Генеральна прокуратура може звинуватити екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в корупції при лобіюванні інтересів фірми Українські новітні телекомунікації, в якій працює його дружина Ірина Луценко. Про це у статті "Юрію Луценку пригадають сімейні зв'язки" пише Комерсант-Україна.

Джерело видання, знайоме з ходом розслідування справ щодо Луценка, заявило, що йдеться про нібито корупційні дії екс-міністра під час укладання договорів МВС з постачальниками послуг мобільного зв'язку в 2006 році.

За його словами, нову справу вирішили відкрити після того, як "в Генпрокуратурі зрозуміли, що нинішня справа розсипається на очах". "Тому активізували розслідування старої, але гучної історії про те, що нібито Юрій Луценко, будучи міністром, лобіював інтереси фірми, де працювала його дружина. Причому, за моїми даними, в Генпрокуратурі з цього епізоду копають давно", - заявив співрозмовник, який побажав залишитися неназваним.

У липні 2007 року Українська правда опублікувала розпорядження заступника голови МВС Олександра Новикова від 13 вересня 2006 року про підключення всіх підрозділів МВС до тарифних планів ТОВ "Українські новітні телекомунікації". Відповідно до документа, ця фірма, комерційним директором якої працювала дружина Луценка, повинна була стати провайдером послуг оператора UMC для всіх працівників органів внутрішніх справ.

Зараз Ірина Луценко все ще працює в "Українських новітніх телекомунікації" на посаді комерційного директора, а з листопада минулого року ще й є одним із співзасновників компанії.

"Це абсолютно фальшива інформація, недостовірна, суб'єктивна, упереджена", - заявив тоді Луценко, додавши, що скасував розпорядження пана Новикова.

Після оприлюднення цієї інформації в МВС, очолюваному вже Василем Цушком, заявили про проведення службової перевірки, а всі її матеріали пізніше були направлені в Генеральну прокуратуру. "Можливо, саме ці матеріали і стали підставою для порушення чергової кримінальної справи щодо Луценка", - уточнило джерело.

У Генпрокуратурі не змогли підтвердити факт порушення нової справи. "Всю інформацію про кримінальну справу стосовно Юрія Луценка уповноважені коментувати тільки представники державного звинувачення", - заявив керівник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

Нагадаємо, про те, що ГПУ готує порушення ще однієї кримінальної справи стосовно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, його дружина і цивільний захисник Ірина Луценко заявила вчора. "Сьогоднішній свідок сказав, що він був викликаний в прокуратуру в іншій кримінальній справі відносно Юрія Луценка. Готується нова кримінальна справа", - повідомила вона в перерві засідання Печерського районного суду Києва, який розглядає справу про зловживання владою та посадовими повноваженнями колишнім главою МВС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини