RU

Нова Рада працюватиме по-старому: ПР проти сенсорної кнопки

11.12.2012, 10:18
Нова Рада працюватиме по-старому: ПР проти сенсорної кнопки - Фото
6592bfb5be7e8cdc2d19cbedd427367d.jpg

В Партії регіонів кажуть, що система Рада-3 не сертифікована, а тому не може бути впроваджена в парламенті. Крім того, на думку регіоналів, достатньо і тих правил, які є зараз. Про це пише газета Комерсант-Україна в статті За себе і за того депутата.

Газета пише, що вчора спікер парламенту
Володимир Литвин ознайомив вперше обраних депутатів з системою голосування Рада. У ході навчання представники партії Свобода виявили, що, всупереч вимогам опозиції, сенсорна система для голосування не працює.

"Нам відповіли, що сенсорна кнопка готова до роботи, але вона не регламентована документами Верховної Ради. Кнопка може працювати, але вона не узаконена, - розповів депутат-свободівець Юрій Сиротюк. - Виявляється, до вже прийнятого закону необхідно прийняти постанову, щоб запрацювала система Рада-3, яка б змушувала представників ПР однією рукою триматися за сенсорну кнопку, а іншою голосувати, а не бігати по залу".

В опозиції заявили, що для них введення системи Рада-3 в дію - принципове питання. "Я думаю, що це справа честі опозиції - довести це питання до логічного завершення", - заявив депутат від УДАРу
Павло Розенко.

В Батьківщині кажуть, що навчать ПР голосувати особисто. У партії нагадали, що закон про персональне голосування, прийнятий 6 грудня, визначає чіткий порядок - реєстрація виключно письмова, а якщо ти не зареєстрований, то твоя картка не включається. "Проект такої постанови буде актуальним. На систему були витрачені гроші, вона дійсно зробить неможливим голосування за інших, тому будемо домагатися її запровадження", - запевнив Сергій Соболєв.

Представники ПР не підтримують планів опозиції. "Вона (Рада-3) не сертифікована. Щоб запустити систему в роботу, необхідний цілий ряд документів. А у нас вже є електронна система, можливість і необхідність кожному голосувати особисто", - заявив народний депутат Володимир Рибак.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини