RU

Нова партія закликала до розширення повноважень сільрад

23.09.2014, 12:53
Нова партія закликала до розширення повноважень сільрад - Фото
Геннадій Новіков, Віра Ульянченко
Голова Аграрного союзу України, заступник лідера політичної партії "ЗАСТУП" Геннадій Новіков впевнений, що без розширення повноважень сільських рад подальший розвиток села неможливий. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, передає УНІАН.

"Зараз землями розпоряджаються в Києві, а сільським радам залишаються лише проблеми. Принципова позиція партії "ЗАСТУП"- все, що відбувається на території сільської громади, повинні вирішувати насамперед селяни", - акцентував Новіков увагу на головній проблемі українських сіл.

За словами заступника Ульянченко, розширення повноважень сільрад дозволить селянам самим вирішувати, яку дорогу ремонтувати, в якому селі будувати дитсадок, де прокладати водопровід.

"Ми вважаємо, що на карті України не повинно залишитися білих плям.Земля повинна розподілятися між сільськими радами. Не повинно бути територій, які не належать до якої-небудь сільської ради. Тілько тоді ми зможемо говорити про реальне місцеве самоврядування", - додав Новіков.

Нагадаємо, партія "Всеукраїнське аграрне об'єднання "ЗАСТУП" буде брати участь у передвиборчій парламентській гонці 2014 року. Як зазначила лідер політсили, колишній губернатор Київської області Віра Ульянченко, партія покликана захищати інтереси сільських жителів і аграріїв України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини