RU

Нова коаліція може бути створена вже сьогодні?

04.03.2010, 10:25

Нова коаліція в парламенті може бути створена і юридично оформлена вже сьогодні. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив народний депутат від Партії регіонів Василь Горбаль.

"Є понад 240 депутатів, які налаштовані конструктивно працювати у парламенті. Вони розуміють, що будь-які затримки з прийняттям рішень шкодять українській економіці і, зрештою, країні", - зазначив В.Горбаль, наголосивши, що нова коаліція може бути юридично оформлена вже сьогодні.

Він також зазначив, що коаліція буде сформована з фракцій: "Ми повинні розв'язати той вузол, який був до цього часу, коли у парламенті де-юре ніби існувала коаліція, але її не було де-факто. Зараз ми бачимо, що де-факто є більшість, достатня для прийняття будь-яких рішень, а проблема в тому, як це оформити юридично. Хоч я розумію, що протягом досить короткого часу в парламенті може бути створена коаліція і за участю фракцій".

До того ж народний депутат засумнівався у тому, що депутати від Партії регіонів підтримають кандидатуру Віктора Ющенка на пост Прем'єр-міністра, зазначивши, що кандидатура партії на цю посаду - Микола Азаров.

Нагадаємо, 2 березня після консультацій з лідерами фракцій спікер Володимир Литвин повідомив про припинення діяльності коаліції в складі БЮТ, НУНС і Блоку Литвина. За словами окремих депутатів, поки Партії регіонів не вдається домовитися про створення нової більшості на базі нинішніх фракцій.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини