RU

Нові решітки для Тимошенко: у лікарні підсилюють охорону

16.07.2012, 14:41
Нові решітки для Тимошенко: у лікарні підсилюють охорону - Фото
Фото: EPA
У харківській лікарні Укрзалізниці №5 на поверсі, де проходить реабілітаційний курс ув'язнена  екс-прем'єр Юлія Тимошенко, встановлюється додаткове огородження.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, це вимушений крок з боку ДПтС, пов'язаний з "постійними провокаціями, які влаштовують народні депутати від БЮТ". Огорожа встановлюється за погодженням з керівництвом лікарні та з метою "забезпечення порядку і безпеки в медичному закладі".

З 9 на 10 липня напередодні засідання Київського районного суду Харкова у справі ЄЕСУ близько сотні депутатів від БЮТ провели ніч на дев'ятому поверсі лікарні №5, де лежить Тимошенко. Бютівці вирішили чергувати в лікарні, щоб не допустити примусового транспортування Тимошенко на засідання суду.

Нагадаємо, начальник Качанівської виправної колонії Іван Первушкін назвав провокацією дії народних депутатів, які заблокували входи між 8-м і 9-м поверхами лікарні. За словами Первушкіна, "депутати пішли на необгрунтовану провокацію", а що стосується Тимошенко, то її не будуть примусово доставляти в суд.

За даними опозиції, 23 липня влада знову спробує доставити Тимошенко на засідання суду по ЄЕСУ.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини