Ниточки від чорної каси ПР тягнуться до Ющенка - Москаль

31.05.2016, 15:12
Ниточки від чорної каси ПР тягнуться до Ющенка - Москаль - Фото
Геннадій Москаль

За словами Москаля, Віктор Ющенко і голови його секретаріату Віктор Балога і Віра Ульянченко отримали $1 млрд за передачу влади Януковичу

Закарпатський губернатор Геннадій Москаль стверджує, що екс-президент Віктор Ющенко і голови його секретаріату Віктор Балога і Віра Ульянченко  отримали майже мільярд доларів. Про це йдеться на особистому сайті Москаля.

"Що ми шукаємо в "чорній касі" Партії регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент України Ющенко і його глави адміністрацій Балога і Ульянченко?" - обурився він.

За словами губернатора, це "всім добре відомо". Також прикладом афери Ющенка він назвав "Лікарню майбутнього", яку так і не побудували.

"Невже важко підняти матеріали, коли Віктор Ющенко і його дружина Катерина створили фонд "Україна 3000" та в прямих ефірах влаштовували телемарафони, збираючи кошти для будівництва дитячої "Лікарні майбутнього"? В фонд добровільно-примусово платили всі олігархи - по 10, 50, 100 мільйонів гривень. А прості громадяни, які наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертвування хто скільки міг. В результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто не збирався будувати і не побудував", - заявив він.

Москаль додав, що ще за часів президентства Віктора Януковича особисто направляв всі матеріали в Генеральну прокуратуру.

Він також обурився, що цим питанням не займається НАБУ і привів в приклад Антикорупційне бюро Румунії.

"Будь-яке антикорупційне бюро починає свою роботу з вищого керівництва держави, тому я пропоную почати з екс-президента України Віктора Ющенка. А від нього ниточки потягнуться і до "чорної каси" Партії регіонів, і до корупційних схем, за якими він здав владу Януковичу", - додав Москаль.

Напередодні було оприлюднено "чорну бухгалтерію" Партії регіонів, в якій розписані багатомільйонні витрати партії в рамках політичної корупції. Зокрема, згідно з документами, в 2012 році ПР фінансувала на виборах Нашу Україну Ющенка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии