Нищук розповів, як може змінитися в Києві Арка дружби народів

10.06.2016, 09:37
Нищук розповів, як може змінитися в Києві Арка дружби народів - Фото
Фото: Фото: facebook.com/yulia.datsenko

Міністр культури розповів, що є ідея художника Олександра Ройтбурда - надати арці нове візуальне осмислення, щоб привнести інший сенс

Міністр культури Євген Нищук заявив, що Арці дружби народів потрібно надати нове візуальне осмислення. Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"Щодо арки, то, дійсно, це великий об'єкт. Але ми не збираємося її руйнувати, тому що вона вже стала одним із символів міста. Біля неї постійно гуляють люди, там влаштовують концерти. Є хороша ідея художника Олександра Ройтбурда - надати арці нове візуальне осмислення, щоб привнести інший сенс. І тоді вона нікому не буде заважати", - зазначив Нищук.

За його словами, пам'ятник дружбі, що під аркою, зараз під питанням. "Очевидно, йому місце в музеї тоталітарних скульптур. Але і це повинно вирішуватися після обговорення громадськістю та експертами. Підкреслюю: спочатку має бути громадське обговорення, і тільки потім прийнято рішення", - пояснив Нищук.

Він додав, що про знесення пам'ятника Батьківщини-матері ніхто не говорить. "Там потрібно тільки радянський герб зняти, можливо, замінити його тризубом", - сказав Нищук.

У Міністерстві культури спростували плани по знесенню Арки дружби народів у Києві.

9 квітня 2015 року парламент України 254 голосами заборонив використання символіки комуністичного і нацистського тоталітарних режимів.

Читайте також: Декомунізація або вандалізм: хто і як повинен зносити пам'ятники

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы