RU

Інфографіка: міжнародний досвід та факти декларування майна

17.11.2016, 12:01
Інфографіка: міжнародний досвід та факти декларування майна - Фото
ed66b9c6c1c563698671fe14c914de82.jpg
Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало інфографіку з тенденціями і фактами зі світового досвіду декларування майна. Відповідні дані за підсумками відкритої дискусії про особливості діяльності антикорупційного Нацбюро і міжнародного досвіду боротьби з корупцією були викладені на сайті НАЗК.

"Ми декларуємо свої доходи майже 20 років. І про це ніхто не говорить. Всі знають, що кожен рік до 1 травня ми повинні заповнити декларацію. Це звичайна справа, ніхто не пише про це, ніхто не сперечається про це. Сподіваюся, так і буде і в Україні", - розповів учасникам дискусії литовський голова Консультативної місії ЄС Кестутіс Лянчіскас.

За його словами, "через 15-20 років, якщо ви не зупинитеся в розвитку, будемо згадувати і розповідати своїм уже дорослим дітям і онукам про те, як це почалося, робилося і стало стилем життя і необхідністю", визначеною законом для кожного держслужбовця і високопоставленого чиновника.

Читайте також: Чиновники масово уточнюють свої електронні декларації

Натисніть, щоб збільшити інфографіку:

Інфографіка: міжнародний досвід та факти декларування майна

Дані: World Bank Ukraine / UNODC

Спецпроект ЛІГА.netСудді, прокурори, депутати: гроші чиновників в простих графіках

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини