16.04.2018, 11:48

Незаконно засуджений в РФ Клих оголосив голодування

Незаконно засуджений в РФ Клих оголосив голодування - Фото
Станіслав Клих (фото - Антон Наумлюк, радіо Свобода)

З вимогою переведення з Верхньоуральської колонії до іншої установи ФСВП, українець відмовився від сніданків та обідів

Реклама
Реклама

Незаконно засуджений в Росії до 20 років тюрми українець Станіслав Клих оголосив голодування. Про це він написав у листі російському виданню Новая газета.

Політв'язень уточнив, що вимагає перевести його з Верхньоуральської колонії Челябінської області РФ до іншої установи. "Я вимагаю переведення до іншої установи ФСВП - з цією метою відмовляюся від сніданку та обіду", - написав Клих.

Клих засуджений до 20 років в'язниці за звинуваченням "у злочинах під час Чеченської війни".

З березня 2017 року Клих утримувався в колонії міста Верхньоуральськ Челябінської області. Після 12-денного голодування в липні 2017-го року на знак протесту проти незаконного ув'язнення, стан його здоров'я погіршився, і він написав до керівництва в'язниці прохання про надання медичної допомоги в зв'язку з низьким тиском і рівнем гемоглобіну.

Як повідомили у правозахисній організації Amnesty International, замість того, щоб надати медичну допомогу, Клиха піддали примусовому психіатричному лікуванню, після якого він був не в змозі робити елементарні речі.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама