RU

"Невідкладно": Порошенко вніс в Раду закон про запуск антикорсуду

19.06.2018, 09:57
Фото: прес-служба президента

Президент Петро Порошенко вніс на позачерговий розгляд до Верховної Ради з позначкою "невідкладний" законопроект про створення Антикорупційного суду. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Таким чином, Порошенко дотримується процедури відповідно до статті 93 (право законодавчої ініціативи в Раді) і частини другої статті 125 (суд створюється ... законом, проект якого вносить в Раду президент після консультацій з Вищою радою правосуддя) Конституції.

Внесений документ №8497 гранично лаконічний: його текст фактично складається з фрази про запуск процедури формування нової антикорупційної структури.

Доповідати про законопроект під час його розгляду на засіданні Ради буде заступник голови Адміністрації президента Олексій Філатов.

14 червня 2018 року закон про антикорсуд набув чинності. Юрист і експерт з адвокації Центру протидії корупції Анастасія Красносільська пояснила в замітці "Антикорупційний суд: очікування і реальність", що зробити так, щоб антікорсуд дійсно почав працювати, буде непросто.

Вчора, 18 червня, в колонці для The Washington Post президент натякнув на перших можливих фігурантів справ антикорсуду.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини