RU

Несумлінним виборцям Луценко обіцяє до двох років ув’язнення

13.01.2010, 16:34

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко закликає виборців не брати участі у фальсифікаціях під час виборів Президента і загрожує усім порушникам закону від двох років позбавлення волі. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Луценко зазначив, що технічний стан комп'ютерної бази виборців дає змогу правоохоронним органам вже через півгодини побачити "двійника", який може бути зареєстрований на виборчій дільниці у день голосування.

Глава МВС також нагадав, что голосування більше одного разу передбачає позбавлення волі до двух років. "Тому громадянам, які можуть піддатися такій фальсифікації виборчого процесу, однозначно світить два роки позбавлення волі. Я б попросив громадян утриматися від таких спокус", - зазначив він.

Крім того, Ю.Луценко додав, що позбавлення волі до двох років загрожує громадянам, які надаватимуть свої паспорти для проведення фальсифікацій, а організаторів чекає більш суворе покарання.

Нагадаємо, останніми днями Міністерство внутрішніх справ України фіксує сплеск фальсифікацій у виборчому процесі. "Останній тиждень ми відчуваємо величезний шквал підкупу виборців. У мене масова інформація з усіх областей про те, що людям пропонуються певні суми", - зазначив Ю.Луценко.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини