RU

Немиря: У влади залишився лише один шанс звільнити Тимошенко

11.06.2012, 17:28
Немиря: У влади залишився лише один шанс звільнити Тимошенко - Фото
Григорій Немиря (фото - byut.com.ua)
Місія ЄС - останній шанс для влади звільнити Юлію Тимошенко й зняти з неї звинувачення до парламентських виборів. Про це перший заступник голови партії Батьківщина Григорій Немиря заявив після зустрічі з представниками місії - екс-президентом Європарламенту Патом Коксом і екс-президентом Польщі Олександром Квасневським.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Немиря пояснив, що місія в Україну була направлена ​​з ініціативи президента Європарламенту, і кандидатури політиків, які беруть у ній участь, повинні були узгоджуватися з усіма сторонами процесу, включаючи Тимошенко.

"Ця перша технічна стадія завершена. Були визначені кандидатури. Сьогодні вони приїхали з візитом, який триватиме щонайменше однин день, оскільки завтра вони повертаються. Основна мета цього візиту - визначити мандат місії, яка буде проходити протягом двох тижнів, оскільки за два тижні має відбутися засідання касаційного суду по справі Юлії Тимошенко", - пояснив Немиря.

За його словами, учасники місії можуть, якщо їм буде дано такий дозвіл, відвідати Тимошенко й бути присутнім при розгляді її кримінальної справи касаційною інстанцією. Крім цього, вони планують зустрітися з президентом Віктором Януковичем і прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

"Ми вважаємо, і наша думка не відрізняється від європейського мейнстріму, що це політична справа, і інструменти вирішення такої справи повинні бути політико-правовими. Вони чітко повинні визнати, що в нинішніх умовах, коли справа Тимошенко є лише верхівкою айсберга, йдеться про системний провал юриспруденції в Україні ... Виправлення такої ситуації має бути як в напрямку  кроків зі звільнення політв'язнів, так і з точки зору зміни законодавства", - вважає бютівець.

"Давайте почекаємо. Це одна з останніх можливостей в діалозі, в якому мають взяти участь різні сторони, для нинішньої влади, яка створила цю ситуацію, створила цю проблему. Це можливість для них з найменшими втратами вийти із цієї ситуації. Саме тому ми звернули увагу на тимчасові рамки, беручи до уваги майбутні вибори і дату касації ", - підсумував Немиря.

Досьє на Григорія Немирю
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини