RU

Немиря: Євросоюз і США готують санкції проти Януковича

19.10.2011, 10:58
Немиря: Євросоюз і США готують санкції проти Януковича - Фото
c2627058eb9a3687c91955d9fdcb6294.jpg

Немиря: Євросоюз і США готують санкції проти Януковича
На відповідних рівнях в Євросоюзі та в США обговорюється можливість впровадження персональних санкцій по відношенню до осіб, причетних до кримінального переслідування екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, включно з членами сім'ї представників української влади. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник голови партії Батьківщина Григорій Немиря (на фото).

"Мені відомо, що зараз обговорюється на відповідних рівнях і в Європейському Союзі, і в США не тільки можливість принципового впровадження таких санкцій, вона існує, але і які, і проти кого. Я думаю, що так, як відбувалося з Білоруссю, може початися, вже найближчим часом, проти тих виконавців політичного замовлення президента Януковича, які всім відомі: мова йде про одіозних суддів Печерського суду, мова йде про слідчих прокуратури, мова йде про цю четвірку або трійку прокурорів, які були присутні на процесі проти Юлії Тимошенко; мова йде про такі одіозні фігури з прокуратури, як Ренат Кузьмін та інші. І, безумовно, коли ми говоримо про сім'ю, може йти мова і про членів сім'ї - а згодом Януковича. Таким чином, я вже зараз знаю, що серйозно стурбовані бізнес-партнери деяких українських олігархів на Заході, які мають або спільні підприємства або плани таких спільних підприємств, що в разі впровадження таких санкцій постраждають їх економічні інтереси. Це серйозно", - сказав Немиря.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що візит президента України Віктора Януковича в Брюссель у найближчий четвер не відбудеться. "Прийнято рішення перенести цей візит на більш зручний момент в наших двосторонніх відносинах", - сказала представниця Європейської комісії Піа Хансен.

Григорій Немиря: біографія, новини>>>

Віктор Янукович: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини