Немає води: Окупанти в Криму закривають ізолятори

08.07.2016, 11:21
Немає води: Окупанти в Криму закривають ізолятори - Фото
a310df301d6356eb89e4cd25e0474640.jpg
У Криму російські окупанти закрили кілька ізоляторів тимчасового тримання (ІТТ) через відсутність питної води і наявність прострочених ліків. Про це повідомляють Крым. Реалии.

"Проблемою є закриття деяких ІТТ через строгість нормативів і стандартів, що пред'являються до місць позбавлення волі", - наголошується в повідомленні.

Згідно з проведеною перевіркою ІТТ в Роздольному, Алушті і Бахчисараї. "У Роздольному в камерах ізолятора відсутня питна вода, а в медпункті виявлені прострочені ліки. Гострим залишається питання капітального ремонту приміщень ІТТ", - йдеться в повідомленні.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська підтвердила, що Україна домовилася з Росією про передачу українських в'язнів із Криму.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю