Немає ніякої громадянської війни, є агресія Росії - президент

16.09.2016, 11:20
Немає ніякої громадянської війни, є агресія Росії - президент - Фото
Петро Порошенко

Глава держави вважає, що Захід повинен адекватно сприймати те, що відбувається між Росією і Україною: те, що це пряма військова агресія Москви

Президент Петро Порошенко закликав політиків, журналістів і експертів Заходу користуватися правильною термінологією при розгляді і описі подій в Україні: не використовувати помилкові вирази "громадянська війна" або "конфлікт", а розуміти, що проти країни веде війну РФ. Про це він заявив на відкритті 13-ї конференції Ялтинської європейської стратегії (YES) в Києві, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Я повторюю - це не громадянська війна, а агресія Росії проти суверенної України, і основне завдання - запобігти поглибленню агресії на території України", - сказав він.

За словами президента, Україна до початку російської агресії була "однією з найбільш мирних країн на пострадянському просторі, а як на мене, так і самою мирною".

Читайте также: Немає жодного приводу знімати санкції проти Росії - Порошенко

"Ми не могли уявити анексію Криму, незважаючи на інцидент з Тузлою. Ми не кликали до себе цю війну. Це не громадянська війна, це не конфлікт в Україні, це агресія Росії проти незалежної і суверенної України", - зазначив він.

Читайте також: Світ демократії втрачає контроль над своїми цінностями - президент

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий