RU

Небоженко: Референдум Януковича закінчиться вибухом

11.04.2013, 16:15
Небоженко: Референдум Януковича закінчиться вибухом - Фото
Віктор Небоженко
Про це ЛІГАБізнесІнформ сказав політолог  Віктор Небоженко, коментуючи конституційні ініціативи влади і бажання Банкової винести нову Конституцію на всеукраїнський референдум.

"Референдум не вигідний тим, хто рветься до влади. Можна таємно провести засідання Кабміну, нишком перекупити депутатів. Але не можна приховати від людей сам факт референдуму. Це завжди дуже небезпечний інструмент, якщо в країні є сильна опозиція", - говорить Небоженко.

За його словами, "примусовий референдум імені Віктора Януковича "може закінчитися вибухом в суспільстві. "Люди не допустять демонстративного знущання над собою. Це буде великою проблемою для Януковича", - сказав політолог.

Крім того, за словами Небоженка, будь-який референдум призводить до розколу. "З'являться питання в Криму, Львові, Луганську, Межигір'я - я називаю точки України, схильні до сепаратизму", - сказав він.

При цьому, вважає експерт, референдум по Конституції розвалить саму Партію регіонів. "Янукович хоче повноцінну президентську республіку. Йому не потрібна ніяка партія, йому не потрібні політичні карлики - йому потрібна влада. Йому потрібні анонімні мажоритарники і дрібні партії", - підкреслив Небоженко.

Досьє на Віктора Небоженка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини