RU

Не видно прогресу лише в питанні Тимошенко, - представник ЄС

11.11.2013, 12:34
Не видно прогресу лише в питанні Тимошенко, - представник ЄС - Фото
9a9df54af02077f0c97a8fd2e25d4ac6.jpg
Європейський Союз повинен бути впевнений, що Україні можна довіряти, і тоді угода про асоціацію буде підписана. Про це заявила Марія Юрікова, заступник голови представництва Євросоюзу в Україні.

"Минулого тижня Рада ухвалила два важливих закони в першому читанні. Сподіваюся, вже найближчим часом документи будуть прийняті і в другому читанні, і це трапиться якнайшвидше. Але крім цього залишається третє питання (питання Юлії Тимошенко, - ред.), яке українська влада поки не вирішила, і прогресу не видно", - сказала вона.

Юрікова відзначила, що тільки вирішивши всі питання, українська влада доведе, що Україні можна довіряти. "І тоді угода про асоціацію буде , без сумніву, підписана", - сказала вона.

Нагадаємо, Пет Кокс і Олександр Кваснєвський дали Раді час до середи - за дні, які залишилися,  Парламент повинен встигнути узгодити і прийняти три останніх закони, необхідних для євроінтеграції.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна з них - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини