RU

Не всі згодні. У Самопомочі пояснили пост Садового

09.04.2019, 15:10
Не всі згодні. У Самопомочі пояснили пост Садового - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Партія Самопоміч розглядає нову концепцію формування списків на парламентські вибори, що викликало невдоволення у частини депутатів. Про це кореспонденту LIGA.net повідомив член Самопомочі Олег Лаврик.

За його словами, 31 березня у Львові відбувся форум партії, на якому була представлена ​​нова концепція формування виборчого списку на парламентські вибори. "Ми вирішили відмовитися від одноосібного формування списків Садовим і перейти до системи "відкритих списків", - розповів Лаврик.

Було запропоновано, щоб список Самопомочі на третину складався з депутатів, на третину - з членів партії, депутатів місцевих рад, а ще на третину - з експертів і громадськості. Список буде формувати за підсумками рейтингового голосування членів партії.

Лаврик зазначив, що це поки тільки концепція, і до 12 квітня всі бажаючі можуть внести свої письмові пропозиції. Кінцевий формат списку буде затверджений до 3 травня, а з 5 травня Самопоміч почне його формування.

За його словами, частина депутатів зрозуміла, що при такому принципі формування списку вони можуть не потрапити до наступного парламенту, і це викликало у них невдоволення.

Лаврик підкреслив, що можливий вихід частини депутатів не пов'язаний з можливою перемогою  Володимира Зеленського  на президентських виборах.

Раніше сьогодні лідер партії, мер Львова Андрій Садовий  повідомив, що частина депутатів Самопомочі покине фракцію.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини