RU

Не підтримаю Порошенка. Інтерв'ю Коломойського за хвилину

17.04.2018, 18:46
Не підтримаю Порошенка. Інтерв'ю Коломойського за хвилину - Фото
Ігор Коломойський (фото - LIGA.net)

Про ПриватБанк, своє життя в Швейцарії, суди, Порошенка, Тимошенко і прийдешні вибори президента України - головні тези з інтерв'ю олігарха Ігоря Коломойського для Радіо Свобода.

ПРО ЖИТТЯ НЕ В УКРАЇНІ. "Я живу за кордоном, а не живу в Україні і потім її покидаю. Тому говорити, що я покинув Україну, - було б неправильно, тому що якщо покинув, то - в 2001 році... Поїхати сьогодні в Україну було б вкрай необдумано: хіба мало, що прийде в голову Нацбанку або ПриватБанку".

ПРО СУДИ І ДОПИТИ. "Настільки завантажили мене всіма міжнародними судами, що немає часу - дуже багато роботи з адвокатами... З вересня по жовтень минулого року було вже три чи чотири допити... І в ГПУ, і в НАБУ. Практично всі по ПриватБанку... Поки що допитують як свідків".

ПРО МІНФІН І НАЦБАНК. "З приводу претензій Мінфіну - там, крім піару, нічого не чую. Саме з Нацбанку теж, крім піару, нічого не чую. У ПриватБанку нове керівництво ще не чув".

ПРО ПРИВАТБАНК. "Є багато причин, чому я вважаю її незаконною... спровокована, в тому числі, політичними підтекстами... Він (ПриватБанк - ред.) не потребував взагалі ніякої докапіталізаці ... Все було зроблено штучно. У когось - з кар'єрних міркувань, у когось - заради політичних дивідендів, у когось - через бажання нажитися".

ПРО ЗАМОРОЖУВАННЯ АКТИВІВ ЛОНДОНСЬКИМ СУДОМ. "Ну, заморожені і заморожені - є певне рішення суду, яке ми намагаємося виконувати... По-моєму, цей ліміт - 20 тисяч фунтів. Я його не просто дотримуюся, а навіть не реалізовую... Це ж 27 тисяч доларів на тиждень".

ПРО ЛУЦЕНКА В АМСТЕРДАМІ. "Зустрілися абсолютно випадково, хоча дійсно це звучить смішно... Спілкувалися хвилин 5-7, ніяких проваджень, нічого не обговорювали, так, "добрий день - до побачення, як справи, давно не бачилися"... Ми не приховуємо, що ми в нормальних людських відносинах".

ПРО ЛОЖКІНА. "По-моєму, (Ложкін - ред.) намагається дистанціюватися від цього оточення. Як пан Льовочкін колись намагався дистанціюватися від оточення Януковича... Ви ж розумієте, коли Титанік йде на айсберг, дуже багато хто намагається з цього Титаніка зіскочити. Розповідав (Ложкін - ред.) як біжать всі від Петра Олексійовича Порошенка".

ПРО ПОРОШЕНКА. "Були різні угоди, різні домовленості. Але це вже матеріали кількох судових процесів, пов'язаних з отриманням політичного притулку... Багато, хто був присутній на цих переговорах, розповідали, давали інтерв'ю, що нічого не було, - тим не менш, рукописи не горять, навіть якщо вони і усні".

ПРО ВИБОРИ. "(Підтримаю - ред.) будь-якого гідного кандидата, крім Порошенка. Я і кандидатів поки не бачив, ну, крім одного відомого - Тимошенко. Я вважаю, що це фаворит президентських перегонів вже сьогодні".

ПРО ФУКСУ. "Ми дружимо сім'ями, відпочиваємо іноді разом, відвідуємо дні народження. Що стосується ділових інтересів - несподіване запитання і без консультації з паном Фуксом я не можу відповісти на нього".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини