RU

НБУ на мільйон гривень обставив меблями базу відпочинку

12.09.2012, 15:55
НБУ на мільйон гривень обставив  меблями базу відпочинку - Фото
Проектні роботи з будівництва бази відпочинку НБУ "Прикарпаття" в Яремче Івано-Франківської області коштували 6 млн.грн.

Управління Національного банку України в Івано-Франківській області 6 вересня за результатами тендеру уклало угоду з НПП Інформаційні системи на поставку меблів на базу відпочинку НБУ в Яремче Івано-Франківської області на загальну суму 1 млн.грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Як пишуть Наші гроші, серед придбаного - італійські меблі: напівм'які стільці Cavio з тканинної оббивкою від 9 тис.грн. за штуку, крісла цієї ж фірми по 30 тис.грн., диван Keoma Royal за 84 тис.грн.

Divany.JPG

Меблі доставлять в оздоровчий комплекс "Прикарпаття" до кінця 2012 року. Нацбанк будує цей комплекс з 2010 року. Спочатку вартість була оцінена в 30660000 грн., ще 6 млн грн. коштували проектні роботи. Однак у серпні цього року будівельники отримали замовлення на додаткові роботи вартістю 23150000 грн. - Нацбанку знадобилося встановити джакузі, барбекю, каміни, влаштувати зовнішній панорамний ліфт і виконати ряд інших робіт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини