RU

Названо шляхи евакуації жителів Донецька, Луганська та Горлівки

04.08.2014, 10:40
Названо шляхи евакуації жителів Донецька, Луганська та Горлівки - Фото
7a9fe7142551a2dc8483048f13460c64.jpg
Згідно з нормами Міжнародного гуманітарного права (права війни) в умовах бойових дій в населених пунктах, їх жителям надається гуманітарний коридор для виходу в безпечні райони. Про це повідомили в прес-центрі АТО в акаунті у Facebook.

Інформація про коридори доводиться до жителів міст (населених пунктів), протиборчі сторони узгоджують маршрути, час припинення вогню, розпізнавальні знаки для цивільного населення для безперешкодного виходу з району бойових дій.

Командування АТО вважає за необхідне визначити такі гуманітарні коридори для виходу цивільного населення:

1. З Донецька: по Ленінському проспекту до об'їзної дороги, далі по трасі Донецьк - Курахове через Мар'їнку.

2. З Горлівки: проспектом Леніна, вул. Маршала Жукова, вул. Вітчизняна, вул. Плеханова і далі по шосе Горлівка - Дружківка через Дзержинськ.

3. З Луганська: по вул. Радянська, вул. 16 лінія, вул. Фрунзе, вул. Шевченка, вул. 7-а лінія, вул. Комінтерну, далі по шосе Луганськ - Щастя через Металіст.

"Розпізнавальним знаком для цивільного населення є біле полотнище для груп людей і широка біла пов'язка на рукаві у кожного громадянина. З собою жителі міст можуть вивозити особисті речі. Вогонь на відстані 200 м вліво і вправо від зазначених коридорів припиняється з 10:00 до 14:00 щодня", - повідомили в штабі АТО.

Зазначається, що особи, які порушують норми міжнародного гуманітарного права по відношенню до цивільних осіб (утримують цивільне населення в районі бойових дій, перешкоджають виходу з гуманітарних коридорах), вважаються військовими злочинцями і переслідуються за міжнародними законами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини