RU

Названо основні порушення в ході виборчої кампанії-2014

23.05.2014, 11:58
Названо основні порушення в ході виборчої кампанії-2014 - Фото
Ольга Айвазовська
Основне порушення в ході виборчої кампанії 2014 року - напад на агітаторів, штаби кандидатів та порушення правил ведення виборчої агітації. Про це повідомила на прес-конференції координатор виборчих і парламентських програм громадської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Вона зазначила, що в ході минулої виборчої кампанії найбільшу кількість порушень було зафіксовано саме в сфері використання адмінресурсу, на другому місці був підкуп виборців, на третmjve - незаконна агітація. Станом на сьогодні, представники мережі ОПОРА зафіксували 293 порушення на території всієї України.

"На першому місці - порушень правил ведення передвиборної агітації - 141 випадок. Можна говорити про те, що це не дуже серйозне порушення, яке не може вплинути на результат виборів. Наприклад, йдеться про агітаційні матеріали без вихідних даних", - сказала вона. На другому місці, за словами Айвазовської, перешкоджання веденню агітації.

"Ці факти як раз є досить-таки серйозними. Наші спостерігачі зібрали інформацію про спроби залякування, побиття агітаторів, в тому числі тих, які працюють на вулицях, в агітаційних наметах, напад на виборчі штаби або приміщення політичних партій, які є суб'єктами виборчого процесу", - сказала вона. За словами Айвазовської, поширення такого типу порушень є унікальним. Вона висловила сподівання, що на результати виборів це серйозно не вплине.

Нагадаємо, дострокові вибори президента України відбудуться цієї неділі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини