Названо найзгадуванішого мера в українських медіа за тиждень

05.09.2016, 17:24
Названо найзгадуванішого мера в українських медіа за тиждень - Фото
Віталій Кличко

У п'ятірку найзгадуваніших мерів обласних центрів в українських ЗМІ увійшли градоначальники Києва, Харкова, Одеси, Львова і Дніпра

За період 29 серпня-4 вересня найзгадуванішим  мером в українських ЗМІ став київський градоначальник Віталій Кличко (1717). Про це свідчить медіа-моніторинг українських телеканалів, радіо, друкованої преси, інтернет-ЗМІ і соцмереж, проведений за допомогою онлайн-системи Semantrum

На другому місці, але з величезним відставанням за кількістю згадок (673) став мер Харкова Геннадій Кернес. Мер Одеси Геннадій Труханов посів третє місце (653 згадки). Четвертим став мер Львова Андрій Садовий (407). На п'ятому місці - мер Дніпра Борис Філатов  (118).

Натисніть для збільшення

Названо найзгадуванішого мера в українських медіа за тиждень

У моніторингу беруть участь українські телеканали, радіо, центральні та регіональні друковані видання, інтернет-ЗМІ і соцмережі. Рейтинг щотижневий. У щотижневому рейтингу відслідковуються згадки мерів обласних центрів в ЗМІ.

Читайте також: Концепція нової школи: реформа, яка всім подобається


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации