RU

Названо найсерйознішого опонента Януковича

20.05.2011, 16:40
Названо найсерйознішого опонента Януковича - Фото
6c447530bb33169bf86ed38dfe1d6e07.jpg

Названо найсерйознішого опонента Януковича
Найсерйозніший опонент нинішньої влади - це колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко (на фото). Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор Центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребінський, коментуючи ситуацію у кримінальній справі проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

"Найсерйозніший опонент сьогоднішньої влади - це Тимошенко. Нехай політтехнологи влади приймають рішення і радять, як поводитися. Мені здається, що всі обвинувачення, підготовлені проти Тимошенко, неконструктивні. Особливо це стосується "газової" справи. Це створює прецедент покарання Прем'єра за прийняття політичного рішення. За таке політик повинен нести політичне покарання", - наголосив М.Погребінський.

До того ж політолог зазначив, що не вважає суспільно небезпечним екс-міністра МВС. "Я не вважаю Луценка серйозним політиком. Я відношу його до політиків карнавального типу. Типові дії цього політика - принести личаки Президенту Кучмі під час виступу в парламенті. І, звичайно, давати шалену кількість нетямущих заяв, будучи главою МВС. Я не вважаю його небезпечним, тому не вважаю, що він повинен чекати суду у в'язниці. І те, що він зважився на голодовку, стало несподіванкою для мене, це примушує мене ставитися до нього з повагою. Я від нього такого не чекав. Так що я вважаю, що Луценка треба випустити", - сказав він.

"Якщо з Луценком щось трапиться у СІЗО, то це буде дуже сильний удар по владі. Це будуть використовувати всі політики. Я вважаю, що вже зараз Луценка використовують. Але очевидно, що страждає особисто він, а не хтось. Це типовий приклад виборчого правосуддя. Луценко не є загрозою для суспільства. В аналогічних ситуаціях взагалі не порушують ніяких кримінальних справ", - наголосив експерт.

Михайло Погребінський: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини