Названа трійця найзаможніших суддів України: інфографіка

21.06.2017, 13:16
Названа трійця найзаможніших суддів України: інфографіка - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

За даними електронних декларацій, суддя Одеського окружного адмінсуду Катерина Танцюра і її сім'я володіють рухомим майном на суму 143 млн грн

В Україні суддя з найбільшим достатком (куди входять готівкові, доходи і автомобілі) працює в Одеському окружному адміністративному суді. Про це йдеться в спецпроекті LIGA.net "Електронні декларації - 2017: гроші суддів, прокурорів і головних лікарів в декількох графіках".

Згідно з даними декларацій, рухоме майно судді Катерини Танцюри - близько 143 млн грн. Готівкою з них - 7 млн ​​грн. Надходження за 2016 рік - 1 млн грн, земля у власності - 250 га, нерухомість - 2159 кв. м, автомобілі - Volkswagen Tuаreg, Jeep Wrangler, Volkswagen Transport і Astoria Mariner. Всім цим майном суддя володіє разом з чоловіком.

На другому місці - суддя Київського окружного адмінсуду Анна Шевченко, яка має в цілому 48 млн грн рухомого майна. Надходження за 2016 рік - 8,2 млн грн, 40 га землі, близько 950 кв. м нерухомості. Автомобілі - дві Mazda 6 SDN 2003 і 2006 років, Lexus LX 570, Mercedes Benz L 350 і ПГМФ 8904. Усім цим майном суддя володіє разом з чоловіком.

На третьому місці - член Вищої ради правосуддя Павло Гречковський, в цілому володіє рухомим майном на суму 47,5 млн грн. Готівка - 5,3 млн грн, доходи - 9,4 млн грн. Нерухомість - 414 кв. м, атомобили - Mercedes Вenz ML 55 AMG, Maybach 57S і BMW Alpina B6. Цим майном член ВРП володіє разом з дружиною.

Названа трійця найзаможніших суддів України: інфографіка

Примітка: Всі гроші переведені за курсом в гривні і підсумовані. В сумі відбивається статок не тільки самого чиновника, а й його сім'ї (людей, з якими проживає автор декларації).

Спецпроект LIGA.net: Гроші суддів, прокурорів і головних лікарів - в графіках

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?