RU

НАЗК схвалив скасування декларування для громадських працівників

31.08.2017, 17:59
НАЗК схвалив скасування декларування для громадських працівників - Фото
06edd488c79e6f89919f8f52c9e072f7.JPG
Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні схвалило скасування декларування доходів антикорупційних громадських організацій. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК підтримує пропозицію виключити із законопроекту №6674 обов'язок подавати декларацію про доходи громадських активістів, що борються з корупцією.

У той же час НАЗК не підтримує зазначений законопроект в частині встановлення обов'язку громадських об'єднань у визначених законом випадках оприлюднювати річний фінансовий звіт про діяльність.

Агентство висловило зауваження до запропонованих положень про скасування обмеження щодо вартості подарунків, отриманих за межами України особами-нерезидентами, які входять до складу наглядової ради державного банку, державного, комунального підприємства і т.д., а також нерозповсюдження на цю категорію осіб вимоги про передачу в управління належних їм корпоративних прав.

У квітні 2017 року президент
Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до статті 3 закону про запобігання корупції, відповідно до якого члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації, а військові-контрактники і мобілізовані звільняються від цієї необхідності.

Разом з тим, 8 липня Порошенко подав на розгляд Верховної Ради проекти законів, якими передбачається скасування зобов'язання фізичних осіб - представників громадських організацій подавати звітність в рамках електронного декларування.


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини