RU

НАЗК: Ситуація з перевірками декларацій зайшла в глухий кут

23.01.2017, 16:09
НАЗК: Ситуація з перевірками декларацій зайшла в глухий кут - Фото
292a19e98a75c2385c96917ee1f6fb49.jpg
Ситуація з реєстрацією порядків проведення контролю та повної перевірки декларацій чиновників і здійснення моніторингу життя декларанта, напередодні розкритикованих Міністерством юстиції України, зайшла в глухий кут. Про це у своєму Facebook заявив заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький.

"Ситуація з реєстрацією документів, які повинні дати старт початку здійснення НАЗК перевірок е-декларацій, зайшла в глухий кут. Очевидно, що вийти з нього можливо лише шляхом пошуку взаємоприйнятних рішень", - написав він.

Наголосивши на необхідності "максимально швидкого пошуку таких рішень", Радецький від імені Нацагентства запропонував міністру юстиції Павлу Петренку спільно створити майданчик для дискусії, запросивши до участі в ній експертів антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ, Програми розвитку ООН в Україні, представництва Євросоюзу в Україні, Організації економічного співробітництва і розвитку, Ради Європи.

"У разі Вашої згоди, шановний Павло Дмитрович, ми готові провести відповідне обговорення протягом найближчих одного-двох днів", - додав заступник голови НАЗК.

12 січня 2017 року НАПКА на своєму засіданні одноголосно схвалив нову редакцію проектів порядку проведення контролю та повної перевірки декларацій чиновників і порядку моніторингу способу життя суб'єктів декларування. При цьому зазначалося, що проекти доопрацьовані з урахуванням зауважень Міністерства юстиції, експертів і громадськості.

19 січня Мін'юст заявив, що Нацагентство під час підготовки документів знову проігнорувало зауваження міністерства.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини