RU

НАЗК проведе повну перевірку декларацій чотирьох чиновників

01.08.2017, 12:04
НАЗК проведе повну перевірку декларацій чотирьох чиновників - Фото
8f35149c1aac67497cc44e1467ca6b8b.jpg
Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку декларацій ще чотирьох чиновників. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"На черговому засіданні НАЗК 28 липня прийняв рішення про відмову в проведенні повної перевірки 19 е-декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2016 роки за зверненнями фізичних осіб, громадських організацій та правоохоронних органів. Щодо чотирьох осіб за результатами розгляду інформації в зверненнях - вирішили перевірку почати", - йдеться в повідомленні.

У НАЗК відзначили, що відповідно до Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, для відмови в проведенні повної перевірки декларації є такі підстави:

- з отриманої інформації неможливо встановити особу суб'єкта декларування або ідентифікувати конкретну декларацію або відповідна інформація не містить фактичних даних, які можуть бути перевірені;

- в отриманій інформації містяться твердження про недостовірність відомостей у декларації без будь-яких пояснень невідповідності таких відомостей дійсності;

- відповідність дійсності відомостей, щодо недостовірності яких отримано інформацію, встановлено раніше.

Суб'єктами декларування, за якими НАЗК почне перевірку, є:

  • Кармазін Микола, прокурор Полтавської області, за 2015 і 2016 роки;
  • Карман Василь, перший заступник прокурора Запорізької області за 2015 і 2016 роки;
  • Коцюбко Ірина, прокурор першого відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення Управління нагляду в кримінальному провадженні прокуратури Києва, за 2016 рік;
  • Моргун Олександр, колишній перший заступник начальника міжрегіональної митниці Державної фіскальної служби України, за 2016 рік.

На цьому ж засіданні Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про затвердження результатів 11 перевірок, в тому числі декларації прем'єр-міністра, членів Кабміну, народних депутатів, суддів та інших чиновників.

20 липня 2017 року повідомлялося, що НАЗК в ході повної перевірки е-декларацій дев'яти членів уряду за 2015 рік не знайшло в них порушень.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини