RU

НАЗК про декларацію Порошенка: Порушень немає

28.08.2017, 13:05
НАЗК про декларацію Порошенка: Порушень немає - Фото
Петро Порошенко (фото - president.gov.ua)
Національне агентство з  запобігання корупції перевірило декларації президента  Петра Порошенка за 2015 і 2016 роки і не виявило порушень. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК встановило, що Порошенко дотримав вимоги Закону України Про запобігання корупції.

За результатами перевірки уповноважені особи НАЗК встановили достовірність задекларованих відомостей в деклараціях 2015 і 2016 роки.

"Точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел. Також не виявлено конфлікту інтересів і ознак незаконного збагачення", - відзначили в прес-службі.

При здійсненні повної перевірки декларацій НАЗК використовувало інформацію, отриману з Національної автоматизованої інформаційної системи департаменту Державної автомобільної інспекції, Державного суднового реєстру України і Судової книги України, Державного реєстру прав на нерухоме майно, Державного реєстру іпотеки.

Також була використана інформація Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, Державного реєстру цивільних повітряних суден України, Державного земельного кадастру, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, Державного реєстру патентів України на винаходи.

"Відмовили в наданні інформації Державна фіскальна служба і Головне управління ДФС в Києві щодо відомостей про суми, виплачених доходів суб'єкта декларування та членам його сім'ї за період з 1998 по 2014 рік, а також департамент превентивної діяльності Національної поліції", - підкреслили в прес-службі .

За 2016 рік Порошенко отримав дохід в розмірі 12 млн 295 тис 570 грн.

Читайте спецпроект LIGA.net
: Електронні декларації-2017

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини