RU

НАЗК повністю перевірило декларацію Гройсмана: що виявлено

10.10.2017, 12:21
НАЗК повністю перевірило декларацію Гройсмана: що виявлено - Фото
Володимир Гройсман
Антикорупційна перевірка показала, що прем'єр Володимир Гройсман  в електронній декларації за 2016 рік надав "точні і достовірні дані без ознак незаконного збагачення і конфлікту інтересів". Про це йдеться в рішенні Національного агентства щодо запобігання корупції №891 від 5 жовтня.

Гройсман не є фізичною особою-підприємцем, запевнили у відомстві. Не знайдені дані і про те, що в 2016-му міг бути в складі засновників/керівників юросіб.

У минулому році глава Кабміну отримував доходи у вигляді зарплати за основним місцем роботи (в першому кварталі - як спікер Верховної Ради, далі - як глава уряду). Дохід Гройсман відбувався і від здачі майна в лізинг, оренди або суборенди, а також від продажу нерухомості.

У прем'єра немає "значних пакетів акцій" (більше десятої частини статутного капіталу) в будь-яких підприємствах, стверджують в НАЗК.

За 2016 рік у декларації Гройсмана значилося більше 15 млн грн доходу.

Читайте також: Порядок перевірки декларацій: що погано в проекті Мін'юсту
 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини