RU

НАЗК передало до суду протоколи на співробітників Вищого госпсуду

13.02.2017, 12:17
НАЗК передало до суду протоколи на співробітників Вищого госпсуду - Фото
7ee63466232d563e5f95f1d4eacd7bca.jpg
Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє про направлення в суд трьох адміністративних протоколів про несвоєчасне подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідне рішення прийнято на черговому засіданні. Про це йдеться в повідомленні на сайті агентства.

Згідно з протоколами, уповноважені особи НАЗКвиявили випадки несвоєчасного подання декларацій працівниками Вищого господарського суду України, які є особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, 2015 роки без поважних причин.

Документи складені відповідно до частини третьої статті 12 Закону України про запобігання корупції та Порядку оформлення протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів НАПКА.

В агентстві нагадали, що перший етап електронного декларування для осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, закінчився 30 жовтня 2016.

Читайте також: Порядок перевірки декларацій: що погано в проекті Мін'юсту

12 січня 2017 року Нацагентство схвалило допрацьовані порядки проведення контролю та повної перевірки декларацій, а також моніторингу способу життя суб'єктів декларування. При цьому зазначалося, що проекти доопрацьовані з урахуванням зауважень Міністерства юстиції, експертів і громадськості.

Через тиждень в Мін'юсті заявили, що НАЗК під час підготовки документів знову проігнорував зауваження міністерства. В результаті НАЗК запропонувало міністерству публічно обговорити варіанти виходу з ситуації, що склалася.

25 січня Кабінет міністрів
створив робочу групу для розробки порядку перевірки електронних декларацій.

Читайте також: НАЗК затвердив новий порядок перевірки електронних декларацій

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини