НАЗК: Лещенко не з'явився для ознайомлення з адмінпротоколом

06.12.2016, 14:56
НАЗК: Лещенко не з'явився для ознайомлення з адмінпротоколом - Фото
Сергій Лещенко
Національне агентство з запобігання корупції повідомляє, що народний депутат Сергій Лещенко в черговий раз не з'явився для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення. Про це йдеться на сайті НАЗК.

Ця процедура передбачена частиною першою статті 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення та є результатом проведеної Національним агентством перевірки щодо народного депутата Лещенка про наявність ознак порушення за фактом покупки їм квартири.

"Протягом тижня, починаючи з 30 листопада 2016 року, Сергій Лещенко ухиляється від особистого ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення. 1 грудня 2016 на офіційному сайті Національного агентства було розміщено публічне запрошення пану Лещенку по ознайомленню з протоколом про адміністративне правопорушення, однак народний депутат так і не прибув для ознайомлення з результатами перевірки", - йдеться в повідомленні.

На сьогодні спілкування з уповноваженою особою Національного агентства відбувається через захисника Сергія Лещенка, який надає клопотання про перенесення особистого ознайомлення свого клієнта з протоколом в зв'язку з неможливістю його явки з різних причин.

У понеділок, 5 грудня, Лещенко мав можливість прибути в НАЗК протягом робочого дня, з 9 години ранку. Однак, за клопотанням адвоката, не зміг бути присутнім на ознайомленні через особисту участь в судовому засіданні в Подільському суді і через допит в Генеральній прокуратурі України (хоча на допит в Генпрокуратуру депутат також не з'явився, про що згодом повідомив його захисник).

Сьогодні, 6 грудня, у відповідності з черговим клопотанням захисника, нардеп також не зможе ознайомитися з протоколом через перебування на допиті у справі про вбивство Павла Шеремета в Нацполіції.

У Національному агентстві з запобігання корупції вважають, що така поведінка народного депутата Сергія Лещенка свідчить про його небажання сприяти прозорому розгляду питання і затягування процесу ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення.

НАЗК  завершило перевірку щодо народного депутата України Сергія Лещенка про наявність ознак порушення, передбаченого ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Процедура ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення була розпочата 30 листопада.

Сам Лещенко заявив, що не отримував ніяких знижок при покупці своєї квартири.
 

Читайте також: Квартира Лещенка: юридичний аналіз гучного скандалу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю