RU

НАЗК зупинило держфінансування Голосу. У партії заявили про політичний тиск

11.01.2021, 17:20
НАЗК зупинило держфінансування Голосу. У партії заявили про політичний тиск - Фото
Кіра Рудик (Фото – Голос, Facebook)

Державне фінансування партії  Голос було призупинено Національним агентством із запобігання корупції. Про це заявила лідер партії  Кіра Рудик.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У відповідь на запит  LIGA.net пресслужба НАЗК підтвердила припинення державного фінансування Голосу.

У НАЗК повідомили, що через недостовірні відомості у звітах було припинено фінансування двох парламентських партій: Голосу і Батьківщини.  Батьківщина подала уточнений звіт, виправивши порушення, і її фінансування було відновлено.
НАЗК стверджує, що Голос оформив низку договорів із фізичними особами-підприємцями на суму близько 1,1 млн грн, але виконання ними послуг не підтверджено належним чином документально. Серед таких послуг – моніторинг медіа, пошук інформації, соціологічні дослідження тощо.

Рудик назвала зупинку фінансування тиском на незалежну партію. "Державне фінансування, передбачене законом, є одним із джерел нашої незалежності. Спроба позбавити нас цього джерела є безпідставним і політичним тиском", – заявила вона.

Заступник голови НАЗК Іван Пресняков упевнений, що заяви про політичний тиск не мають підстав, і сподівається, що партія у найкоротший термін подасть уточнений звіт, після якого фінансування може бути відновлено.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини