RU

НАЗК знайшло неправду в деклараціях чотирьох екс-нардепів

07.10.2019, 17:52
НАЗК знайшло неправду в деклараціях чотирьох екс-нардепів - Фото
Маша пошла его первая сейчас получать

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірну інформацію в деклараціях чотирьох народних депутатів 8-го скликання: Руслана Демчака, Станіслава Березкіна, Аркадія Корнацького і Вадима Кривохатька. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

За результатами перевірки декларації Демчака за 2016 рік виявлено порушень на суму понад 71 млн 700 тис. грн (недостовірні відомості про засоби, розміщені на банківських рахунках і номінальну вартість цінних паперів).

За даними НАЗК, Березкін в виправленій декларації за 2015 рік зазначив недостовірні відомості про квартиру і два машиномісця, що належать його дружині - сума перевищує 14 млн 300 тис. грн.

З приводу Корнацького в агентстві пишуть, що в декларації за 2016 він не задекларував свої корпоративні права та ряд земельних ділянок, що належать йому на праві власності і оренди, а також не відобразив інформацію про право користування житловим будинком, який є його зареєстрованим місцем проживання, і не вказав відомості про витрати, на підставі яких придбав право власності на земельні ділянки. Загальна сума недостовірних відомостей у декларації перевищила 3 ​​млн 200 тис. грн.

Відзначається, що Кривохатько в декларацію за 2017 рік зазначив недостовірні відомості про вартість на дату придбання ним автомобіля на загальну суму понад 471 тис. грн.

Читайте також: Верховна Рада прийняла закон про перезапуск НАЗК

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини