НАЗК в фінзвітах кандидатів у президенти знайшло 58 порушень

02.05.2019, 18:16
НАЗК в фінзвітах кандидатів у президенти знайшло 58 порушень - Фото
Фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net

У поліцію направлено також 12 повідомлень про можливі кримінальні порушення

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило аналіз підсумкових фінансових звітів виборчих фондів 42-х кандидатів у президенти. Включаючи проміжні звіти складено 58 протоколів про адміністративні порушення, передає прес-служба НАЗК.

Фінансові звіти перевірялися на відповідність порядку надання та повноту заповнення; відповідність звітних даних інформації, отриманої від банків; на наявність податкового боргу.

У результаті перевірки виявили порушення надання внеску до виборчого фонду кандидатів або отримання внеску; порядку надання фінансових звітів.

НАЗК передало в поліцію матеріали про можливі ознаки кримінальних порушень про 12 розпорядників накопичувальних рахунків виборчих фондів кандидатів. Йдеться про добровільні внески та дії розпорядників фондів, які не відмовилися від внесків тих, хто не мав права робити внески.

У НАЗК уточнюють, що остаточні звіти кандидатів на пост президента Володимира Зеленського і Петра Порошенка повинні бути подані до 6 травня 2019-го.

22 квітня НАЗК прийняло рішення надати політичним партіям державне фінансування статутної діяльності в I кварталі цього року.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II