RU

НАЗК: У декларації Сироїд знайшли машину за 10 грн

07.11.2018, 12:49
НАЗК: У декларації Сироїд знайшли машину за 10 грн - Фото
Оксана Сыроид (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 11 протоколів про адміністративні правопорушення за фактами декларування недостовірної інформації, неповідомлення і несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а також несвоєчасного надання декларацій. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Рішення були прийняті на засіданні Національного агентства.

"Три адмінпротоколи складено за результатами перевірки декларацій за 2015-2017 роки народного депутата, заступника спікера Верховної Ради України Оксани Сироїд Працівниками Державтоінспекції зафіксовано невідповідність задекларованої вартості автомобіля суб'єкта декларування на дату набуття права", - відзначили в прес-службі

За даними НАЗК, придбання автомобіля здійснювалося на підставі біржового договору (угоди), згідно з яким вартість Suzuki Grand Vitara, який купила чиновник у свого цивільного чоловіка, становила 10 грн.

"Однак в деклараціях вказана вартість автомобіля, за яку він був придбаний попереднім власником, а саме 180 тис грн", - уточнили в прес-службі.

Зафіксовані також правопорушення, пов'язані з корупцією, які передбачені частиною другою статті 172-6 КУпАП.

Відносно заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Льва Парцхаладзе НАЗК склало два протоколи у зв'язку з несвоєчасним наданням інформації про зміни в майновому стані.

"За результатами здійснення контролю за своєчасністю подання декларацій суб'єктів декларування встановлено, що заступник міністра несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані в зв'язку з отриманням доходу від відчуження Lend Rover Renge Rover 2010 року випуску, а також - з придбанням у власність Lend Rover Renge Rover 2013 випуску", - підкреслили в прес-службі.

В Національне агентство про зміни в майновому стані в зв'язку з придбанням у приватну власність машини Honda Accord 2011 року випуску вартістю 150 тис грн не повідомила прокурор Київської місцевої прокуратури № 8 міста Києва Ольга Денисенко.

Народний депутат фракції Опозиційний блок Вадим Новинський очолив антирейтинг порушників антикорупційного законодавства жовтня

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини