11.09.2018, 15:07

НАЗК недорахувалося в деклараціях Денісової понад 23 млн гривень

НАЗК недорахувалося в деклараціях Денісової понад 23 млн гривень - Фото

Під час повної перевірки звітів про доходи омбудсмена за 2015, 2016 і 2017 роки були виявлені ознаки кримінальних злочинів

Реклама
Реклама

Національне агентство  з питань запобігання корупції уточнило, через що направило до правоохоронних органів результати перевірки декларацій омбудсмена Людмили Денісової. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Згідно з повідомленням, уповноважений ВР з прав людини в декларації 2015 року не вказала дохід у розмірі 23 840 268 грн, отриманий від фінансової компанії, і не внесла в документ дані о 5 454 248 гривень своїх внесків до статутних капіталів чотирьох товариств.

Реклама

Відзначається, що інформацію про внески недостовірно відображено і в її деклараціях за 2016 і 2017 рік, що може вказувати на ознаки кримінальних злочинів, пов'язаних з корупцією.

У відомстві уточнюють, що дана інформація ще не означає визнання чиновника винним у вчиненні злочину, а лише є підставою для досудового розслідування.

Реклама

16 березня журналіст Bihus.Info в своїй публікації звинуватив новопризначеного омбудсмена Людмилу Денісову в тому, що вона є "контролером" кримської компанії, перереєстрованою на російську податкову. Сама Денісова цю інформацію спростовує.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама